Oferujemy Państwu projektowanie i wykonanie pawilonów handlowych i usługowych z płyt warstwowych.

Pawilony z płyty warstwowej są to przenośne obiekty ze ścianami, stropem i podłogą z płyty warstwowej, które z łatwością można przenosić dźwigami lub wózkiem widłowym. Pawilony handlowe z płyt warstwowych są łatwe w budowie i mają nowoczesny wygląd.

W naszej ofercie:

  • pawilony handlowe i biurowe
  • pawilony gastronomiczne
  • pawilony przemysłowe
  • pawilony socjalne
  • stróżówki
  • inne

Pawilon z płyty warstwowej

Pawilony z płyty warstwowej mogą być wykonane w różnym kolorze, kształcie oraz wymiarze. Do ustalenia pozostaje także umiejscowienie drzwi oraz ilość i rozmieszczenie okien. Otwory na okna oraz drzwi wycinamy po postawieniu bryły z płyt warstwowych, co umożliwia umieszczenie ich praktycznie w dowolnym miejscu.

Na płycie podłogowej pawilonów układamy płytę OSB, a następnie wykładzinę PCV. Pawilony z płyty warstwowej można łączyć w większe powierzchnie uzyskując tak zwane zestawy kontenerowe. Rozwiązanie to idealne jest dla różnego rodzaju powierzchni handlowych i usługowych.

Przeznaczenie takich obiektów jest bardzo obszerne. Może to być pawilon handlowy z płyt warstwowych, pawilon usługowy lub przemysłowy, a nawet pawilon mieszkalny.

Zapraszamy do kontaktu. Cena konkretnej realizacji jest zależna od dokładnej specyfikacji zamówienia. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przygotujemy wycenę zgodnie z Państwa potrzebami.

Ostatnie realizacje

Zobacz wszystkie pawilony